چطور ثبت نام کنم؟

ثبت نام در میانــدو بسیار ساده است، پس ازپر کردن فرم کوتاه ثبت نام یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود. روی لینک تائید داخل ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود. 

چقدر هزینه خواهد داشت؟

قیمت استفاده از خدمات، هزینه‌ها و کمیسیون‌ها برای کارآفرین و فریلنسر بصورت کامل در صفحه تعرفه‌ها توضیح داده شده است.

 

پروژه خود را توضیح کنید

در بخش ایجاد پروژه جدید توضیح دهید چه کاری می بایست برای شما انجام شود،
بودجه مورد نظر خود را اعلام کنید و مهارت هایی که انجام پروژه شما نیاز دارد را انتخاب کنید.

توضیحات شما می بایست به صورتی باشد که فریلنسرها بتوانند زمان و هزینه انجام پروژه شما را برآورد کنند.

بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید

پروفایل فریلنسرها را بررسی کنید، پروژه های مرتبطی که قبلا انجام داده اند، امتیاز و نمونه کارهای آنها را ببینید و اگر سوالی بود مستقیم از آنها بپرسید.

ایجاد پرداخت امن برای فریلنسر

پس از انتخاب فریلنسر برای اطمینان از انجام کار از پرداخت امن میاندو استفاده کنید.

برای هر مرحله از پروژه پرداخت امن ایجاد کنید و هر زمان که کار مرتبط با آن مرحله را تحویل گرفتید پرداخت امن آن مرحله را آزاد کنید.

بعضی از پروژه ها مثل ترجمه مرحله مرحله ای می شود پرداخت انجام شود و بعضی دیگر از پروژه ها مانند طراحی می تواند درصدی برای شروع کار پرداخت امن شود و مابقی قبل از تحویل کار، بسته به نوع پروژه خود از پرداخت امن میاندو استفاده کنید

 

 

ثبت نظر و رتبه

پس از انجام کار نظر و رتبه خود را درباره فریلنسر ثبت کنید تا به کارفرمایان دیگر در انتخاب فریلنسر کمک کرده باشید. همانظور که آنها با نظر و رتبه خود به فریلنسر شما کمک کردند.

همینطور بر اساس اطلاعات پروژه شما ما به مهارت های فریلنسر امتیاز می دهیم تا کارفرمایان بتوانند بهترین فریلنسرها را به راحتی برای پروژه خود شناسایی کنند.

 

قوانین سایت

قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنید تا بتوانیم همکاری طولانی مدتی را با هم شروع کنیم. میاندو خود به هیچ عنوان پروژه‌ای انجام نمی‌دهد و همه پروژه‌ها از طریق فریلنسرها در میاندو انجام می‌شوند و فعالیت کاربرانی که قوانین سایت را رعایت نکنند محدود یا مسدود خواهد شد.