«میانــدو» با هدف فراهم کردن بستری امن و مطمئن جهت برون سپاری پروژه ها برای ایرانیان سراسر دنیا راه اندازی شد. ما سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا دارندگان مشاغل بزرگ و کوچک، کارآفرینان و عموم مردم بتوانند به راحتی از نیروی کار متخصص در سرار کشور جهت انجام تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها از راه دور وجود دارد استفاده کنند.

 

ما بر این باوریم که فریلنسیگ یک کار تمام وقت با درآمد بالاست. میاندو بستری است که به شرکت های کوچک، کارآفرینان و افراد کمک می کند به راحتی نیروی متخصص مورد نیاز خود را پیدا کرده و از طریق امکاناتی که آداتک در اختیار آنها قرار می دهد به راحتی و با اطمینان پروژه های خود را اجرا کنند.

اجرای پروژه ها از طریق برون سپاری به شما کمک می کند هزینه های خود را تاحد چشمگیری پائین آورده و همچنین برای افراد متخصص ایجاد اشتغال کنید.

برخی از پروژه هایی که از طریق «میاندو» امکان انجام آنها وجود دارد عبارتند از: طراحی وبسایت، طراحی آرم،نشان و لگو ،طراحی رابط کاربری اندروید و آی.اُ.اس طراحی گرافیک، نگارش و ترجمه متن، ارائه کارهای تحقیقاتی و پژوهشی و …

کارفرمایان محترم با استفاده از «میاندو» علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه امکان این را خواهندداشت تا دفتر کاری به وسعت ایران داشته باشند و نیز از متخصصین داخلی با ایجاد شغل حمایت کنند.